Подарунки від мера міста відправляються кіровоградкам у зону АТО
![](http://fotoinform.net/uploads/news_30284_1.jpg)
Кіровоградські жінки – війсковослужбовці, які перебувають у зоні антитерористичної операції, отримають теплі вітання до 8 Березня та подарунки від міського голови Андрія Райковича.
- Сьогодні 17 наших чарівних землячок воюють на Сході Ураїни у складі 17, 34 та 43 батальйонів 57-ої бригади та 3- го полку спецпризначення, - говорить радник міського голови з питань АТО Віктор Танцюра, який особисто повезе подарунки у фронтову зону.
– Усі вони отримають пакунки від Андрія Райковича, куди також вкладені особливі сюрпризи – керамічні сердечка, виготовлені юними гончарами школи №35 та вітальні листівки, підписані міським головою.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)