Питання бюджетного фінансування галузей міського господарства має вирішуватися комплексно, - Андрій Табалов
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33340_1.jpg)
Постійна депутатська комісія міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально – економічного розвитку розглянула проект рішення міської ради від депутата Олександра Цертія відшкодовування з міського бюджету частини витрат батьків на так звані добровільні внески у школах.
На думку Олександра Цертія, бюджетне фінасування на кожного учня Кропивницького у розмірі 200-300 гривень дозволить полегшити навантаження на сімейні бюджети багатьох родин, де є школярі.
Про це FOTOINFORM.NET повідомили у прес-службі Кіровоградської міської ради
Начальник фінансового управління Любов Бочкова звернула увагу, що у школах Кропивницького на одного учня з бюджету витрачається близько півтори тисячі гривень, і це без врахування заробітної плати вчителів та плати за енергоносії.
У свою чергу, секретар міської ради Андрій Табалов назвав порушене колегою питання надзвичайно важливим, але наголосив при цьому, що такі точкові і розрізнені пропозиції, направлені на розв’язання частини якоїсь окремої проблеми не дозволять вирішити питання стратегічно.
- До проблеми необхідно підходити комплексно. Для реальних змін у становищі навчальних закладів необхідно збільшити фінансування мінімум у два рази, - відзначив Андрій Табалов. - На жаль, сьогодні таких коштів у міському бюджеті ми не маємо. Запропонований підхід більше нагадує популістське рішення, оскільки створює прецедент. Завтра хтось виступить з окремою ініціативою передбачити в міському бюджеті кошти на додаткові відшкодування за проїзд чи на виплату матеріальної допомоги, на яку сьогодні спрямовано найбільше депутатських запитів.
Члени комісії взяли до відома пропозицію Олександра Цертія, а остаточне рішення буде прийняте на черговій сесії міської ради. Але прогноз Андрія Табалова виправдався: вже під час сьогоднішнього засідання депутатська комісія підтримала ініціативу депутата Олега Краснокутського і доручила фінасовому управлінню спільно з управлінням охорони здоров’я розглянути і обрахувати можливість збільшення бюджетних асигнувань на харчування в комунальних лікарнях мінімум втричі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)