Піротехніки Кіровоградщини відбули у м. Балаклея для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації
![](http://fotoinform.net/uploads/news_36062_1.jpg)
24 березня особовий склад групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області у складі 5 чоловік та 1 одиниці техніки відбув з місця постійної дислокації до м. Балаклея Харківської області для проведення робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із вибухами на території 65-го арсеналу зберігання боєприпасів.
Напередодні був проведений інструктаж з особовим складом щодо дотримання правил безпеки та дисципліни під час здійснення маршу і виконання завдань за призначенням та перевірка готовності до дій при проведенні заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)