Підприємців з професійним святом привітали у Кропивницькому (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60678_1.jpg)
Вперше Кіровоградська обласна військова адміністрація започаткувала спеціальні номінації: "Чесна робота», «Молодий підприємець», «Робота Є», «Погляд в майбутнє», «За стійкість і любов до України», «Добра справа».
"Нагороди отримали кращі з кращих, хто в умовах воєнного часу зберіг робочі місця, відновив своє виробництво на Кіровоградщині, започаткував власну справу, чесно сплачує податки, волонтерить і активно підтримує ЗСУ. Людина, яка створює можливості жити і працювати для себе, для родини, для інших - важлива і цінна для суспільства, для держави," - зазначив у вітальному слові начальник ОВА Андрій Райкович.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)