Пам`ять учасників бойових дій на території інших держав вшанували у Кропивницькому (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57103_1.jpg)
Заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулися біля пам’ятника «Воїнам-інтернаціоналістам всіх поколінь Кіровоградщини» в обласному центрі сьогодні, 15 лютого.
Полеглих учасників військових конфліктів згадати хвилиною мовчання прийшли ветерани бойових дій, військовослужбовці, представники влади та громадськості Кропивницького.
Фото Ігоря Філіпенка
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)