Освітяни Кіровограда відвідали Світловодськ
В рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти - нова школа» освітяни міста Кіровограда з метою вивчення стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах відвідали місто Світловодськ.
У рамках візиту члени делегації нашого міста відвідали Світловодську гімназію № 4, спеціалізовану ЗОШ № 7 та ДЮЦ. Зустріч завершилася засіданням з обговоренням питання щодо готовності навчальних закладів до впровадження нових стандартів початкової та повної загальної середньої освіти.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.