Оштрафовано голову Cофіївської сільради
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9975_1.jpg)
Чергову крапку в антикорупційній діяльності правоохоронних органів Кіровоградщини поставив Компаніївський районний суд. Про це Інтернет-виданню «FOTOINFORM» повідомили у прес-службі прокуратури області
Розглянувши матеріали адміністративної справи про вчинення корупційного правопорушення головою Софіївської сільської ради (одержання неправомірної вигоди у розмірі 2,5 тис. грн. від підприємця за не створення перешкод у здійсненні підприємницької діяльності) суд постановив визнати посадовця винним у вчиненні корупційного правопорушення передбаченого ч.2 ст. 172-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та наклав на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 2550 грн. Кошти, одержані від неправомірної вигоди, конфісковано на користь держави.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)