Оновлену «Гарячу лінію» створить для кіровоградців Андрій Райкович
![](http://fotoinform.net/uploads/news_28626_1.jpg)
Це питання він вже обговорив із екс –керівником «Гарячої лінії губернатора» Андрієм Лейбенком.
Разом вони згодні реалізувати цей проект на рівні міста. «Гаряча лінія» – це перш за все інструмент комунікації людей і влади, зазначив Андрій Райкович. Вона має працювати як єдине вікно замовлення послуг: починаючи з комунальних служб і закінчуючи, наприклад, влаштуванням дитини у садок. Та найголовніше жителі міста зв’язуватимуться з чиновниками тоді, коли їм зручно, а не в конкретні години, визначені самими посадовцями.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)