Олександр Саінсус та Ігор Волков вітають
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10207_1.jpg)
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!
Від імені Кіровоградської міської ради та його виконавчого комітету щиро вітаємо вас із професійним святом - Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.
Ваша місія в суспільстві – неоцінима. Своїм досвідом, знаннями і талантом ви забезпечуєте спадкоємність наших духовних традицій, зберігаєте і розвиваєте вікові надбання культури рідного краю. Кіровоградські музиканти, співаки, майстри танцю, актори, художники, представники творчої молоді і дитячої художньої самодіяльності беруть активну участь у різноманітних конкурсах і фестивалях, здобуваючи перемоги та славу Кіровоградщині.
Бажаємо всім митцям здоров'я, щастя, вдалих нових проектів та оптимізму.
Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!
Міський голова О.Саінсус Секретар Кіровоградської міської ради І. Волков
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)