Олександрівка отримала гуманітарний вантаж з Італії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57532_1.jpg)
До Олександрівки з Італії вчергове надійшла гуманітарна допомога, яку зібрали уродженка громади Галина Продан (Лисюк).
До складу вантажу увійшли речі першої необхідності - нижня білизна, шкарпетки, рушники, зубні пасти, шампуні для військових, а також одяг, крем та памперси – для дівчинки, яка має днями народитися в жінки-переселенки.
Також у наданому вантажі є одяг для підлітків – його передали в центр соціальноо захисту. Крім цього, було передано глюкометр для Олександрівської лікарні.
Гуманітарну допомогу з Італії доставили рейсовим автобусом «Рим –Кропивницький».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)