Олександр Саінсус та Ігор Волков звертаються до кіровоградців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_6650_1.jpg)
Шановні кіровоградці!
30 вересня Україна відзначає День усиновлення – свято добра та дитячої надії. Тому хочеться від щирого серця привітати тих відважних батьків, які здійснили відповідальний крок і взяли дитину у свою родину.
Лише протягом цього року нові тато і мама з’явилися у 63 хлопчиків та дівчаток, 33 дитини влаштовані в сім’ї опікунів чи піклувальників. В місті функціонує дитячий будинок сімейного типу та 33 прийомні сім’ї, де сімейний затишок та любов знайшли 49 діток. 301 дитина-сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування, знайшли свій притулок в сім’ях опікунів та піклувальників.
Ми пишаємося і дякуємо усім, чий дім став рідною оселею для цих дітей, дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям і з повагою вклоняємося їм!
Міський голова Олександр Саінсус Секретар міської ради Ігор Волков
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)