Олександр Саінсус та Ігор Волков вітають з Днем журналіста
![](http://fotoinform.net/uploads/news_5389_1.jpg)
ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ !
Від імені Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо з професійним святом – Днем журналіста!
Завдяки Вашому професіоналізму і наполегливій праці мешканці нашого міста мають змогу слідкувати за перебігом подій у світі, в Україні та у рідному місті. До вашого слова прислухаються, вашу думку цінують і поважають. Ви не лише повідомляєте про події, які відбуваються в нашому регіоні, а й формуєте світогляд, впливаєте на розвиток суспільних процесів. Ваші журналістські матеріали допомагають органам місцевого самоврядування приймати виважені рішення, а ваші репортажі поповнюють літопис рідного краю. Тож у вас дуже відповідальна робота! Бажаємо вам міцного здоров’я, нових творчих злетів, гострого пера, людського щастя та великої любові і вдячності кіровоградських глядачів, читачів і слухачів!
Міський голова О. Саінсус
Секретар міської ради І. Волков
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)