Олександр Саінсус та Ігор Волков вітають працівників СБУ
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9249_1.jpg)
Шановні працівники Служби безпеки України!
Щиро вітаємо вас нагоди 20 – ої річниці утворення Служби безпеки України!
Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою ви заслужили визнання і пошану у суспільстві. Окремі слова подяки і пошани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров'я нелегкій праці захисту нашої держави. Продовжуючи кращі традиції своїх попередників нинішнє покоління працівників Служби безпеки України забезпечує територіальну цілісність і суверенітет України, веде боротьбу з корупцією та організованою злочинністю. Впевнені, що працівники Служби безпеки України і надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності, справедливості, професіоналізму. Від щирого серця бажаємо вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, благополуччя, доброго настрою та невичерпної життєвої енергії.
З повагою Міський голова Олександр Саінсус Секретар міської ради Ігор Волков
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)