Олександр Саінсус: Необхідно повернути 150 автобусний маршрут
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8932_1.jpg)
5 березня відбулася щопонеділкова нарада міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради.
Міський голова звернув увагу керівників виконавчих органів, що під час громадського обговорення нової маршрутної мережі громадського транспорту у Кіровограді на адресу міської влади надійшла велика кількість пропозицій від громадських організацій, трудових колективів, вищих навчальних закладів, квартальних комітетів, громадян. Олександр Саінсус доручив робочій групі з формування мережі врахувати і опрацювати всі пропозиції. У першу чергу, наголосив міський голова, необхідно повернути автобусний маршрут №150 і забезпечити його якісне функціонування та подбати про покращення роботи транспорту на цьому маршруті у вечірній час.
фото Ігоря Філіпенка, джерело.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)