Одеські залізничники гідно виступили на IX галузевій спартакіаді
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32452_1.jpg)
7 серпня у Харкові відбулася церемонія нагородження переможців IX Спартакіади серед залізничників, яка була присвячена 70-річчю з дня народження Героя України Георгія Кірпи.
Змагання стартували з 25 травня. Їх фінальна частина тривала з 5 серпня на базі структурного підрозділу «Фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» ім. Героя України Г. Кірпи» регіональної філії «Південна залізниця». Серед переможців змагань – працівники регіональної філії ПАТ УЗ «Одеська залізниця».
За результатами спартакіади одеські залізничники стали найкращими у армспорті. Два перших місця посіли Дмитро Черепович (в ваговій категорії до 70 кг) та Євген Лисаков (понад 90 кг). Ще одне друге місце посів Валерій Чайка (вагова категорія – від 70 до 90 кг). Переможцем змагань з шашок стала Любов Черниш.
Переможці та призери спартакіади отримали дипломи, медалі та кубки.
Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)