МОЗ повідомляє: 03 липня (станом на 9:00) в Україні 46 763 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1212 летальних, 20 558 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 876 нових випадків. Загалом проведено 690 953 тестування методом ПЛР.

Одеські залізничники гідно виступили на IX галузевій спартакіаді

Август 10, 2016 | Новини | Просмотров: 604 | Комментариев: 0

7 серпня у Харкові відбулася церемонія нагородження переможців IX Спартакіади серед залізничників, яка була присвячена 70-річчю з дня народження Героя України Георгія Кірпи.

Змагання стартували з 25 травня. Їх фінальна частина тривала з 5 серпня на базі структурного підрозділу «Фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» ім. Героя України Г. Кірпи» регіональної філії «Південна залізниця». Серед переможців змагань – працівники регіональної філії ПАТ УЗ «Одеська залізниця».

За результатами спартакіади одеські залізничники стали найкращими у армспорті. Два перших місця посіли Дмитро Черепович (в ваговій категорії до 70 кг) та Євген Лисаков (понад 90 кг). Ще одне друге місце посів Валерій Чайка (вагова категорія – від 70 до 90 кг). Переможцем змагань з шашок стала Любов Черниш.

Переможці та призери спартакіади отримали дипломи, медалі та кубки.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Будь в курсі найсвіжіших і актуальних новин в місті Кропивницький! Підписуйся на наш канал в YouTube і сторінку в Facebook. Для зручності завантажуй наш безкоштовний мобільний додаток - Аndroid

МОЖНА ЗАМОВИТИ ФОТО Filipenko Igor у цифровому форматі з високою роздільною здатністю.