«Одеська залізниця» працевлаштує 275 молодих спеціалістів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32113_1.jpg)
За інформацією служби кадрової і соціальної політики у 2016 році на регіональній філії «Одеська залізниця» заплановано працевлаштувати 275 молодих спеціалістів, з яких 206 випускників коледжів та 69 – вищих навчальних закладів.
Наразі на філію прибули та працевлаштувалися 107 випускників. Прибуття решти молодих спеціалістів очікують до 1 серпня 2016 року.
*Нагадаємо, що залізничники запрошують на роботу не тільки випускників профільних навчальних закладів, а й усіх бажаючих, які зможуть спробувати свої сили 15 липня о 10:00 у День відкритих дверей регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Захід відбудеться у залі підвищеного комфорту пасажирського вокзалу станції Одеса-Головна. Під час проведення заходу усім бажаючим будуть запропоновані вакантні посади для працевлаштування на одному з найбільших підприємств країни.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)