Очільник Держпродспоживслужби Кіровоградщини чергуватиме на «гарячій» лінії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54307_1.jpg)
Ігор Бойчук відповідатиме на дзвінки «гарячої» лінії 16 березня з 11:00 до 12:00.
Зазначимо, що Держпродспоживслужба відповідно до свого положення забезпечує реалізацію державної політики у галузі ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів, у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, в сферах карантину та захисту рослин, з питань захисту прав споживачів, контролю за державними регульованими цінами та реєстрації сільськогосподарської техніки.
Номер телефону «гарячої» лінії Кіровоградської ОДА – 0 800 500 238, дзвінки безкоштовні.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)