Обласний чемпіонат з боксу серед юніорів відбувся у Кропивницькому (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60747_1.jpg)
Чемпіонат Кіровоградської області з боксу серед юніорів 2008-2009 років народження відбувся у Кропивницькому в обласній спеціалізованій дитячо-юнацька спортивній школі олімпійського резерву-2.
Змагання тривали із 7 по 9 вересня, участь у них взяли 68 учасників із 12 команд. Вихованці Кропивницької КДЮСШ №1 у своїх вагових категоріях вибороли 6 золотих, 9 срібних та 9 бронзових медалей.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)