Новоукраїнка: мати врятувала на пожежі двох дітей
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16367_1.jpg)
8 липня у Новоукраїнці 27-річна жінка врятувала на пожежі двох своїх дітей.
Близько восьмої вечора вона пішла до сусідки за молоком, а дітей зачинила вдома. 5-річна Катя та 2-річний Дмитро якраз гралися у будинку. Невдовзі жінка повернулася на подвір’я та побачила, що з вікна йде дим. Господарка одразу відкрила двері та швидко винесла на свіже повітря непритомних братика та сестричку. Вже потім вона загасила джерело займання – телевізор, а також викликала рятувальників і швидку. Медики надали дітям першу допомогу та з отруєнням чадним газом госпіталізували до реанімації Новоукраїнської центральної районної лікарні. Стан дівчинки легкий, хлопчика – середній. Фахівці називають орієнтовною причиною займання – коротке замикання електромережі. Збитки від пожежі наразі встановлюються, але, на щастя, вони незначні, тож у сім’ї збереглися нормальні умови для життя.
Прес-служба Управління ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)