Новий піскорозкидувач МАЗ прибув до Кропивницького
![](http://fotoinform.net/uploads/news_35198_1.jpg)
Сьогодні до відповідальної роботи долучилася і нова техніка – спеціальний автомобіль МАЗ, повідомляє сайт міськради
Він працює впродовж цілого дня, а його використання дозволило посипати відсівом із сіллю територію кінцевих зупинок маршрутів №134 та №111. МАЗ працював також біля залізничного вокзалу, на площі Дружби народів, по вулицях Короленка, Холодноярській, Медведєва та на інших складних ділянках транспортних розв’язок у Кропивницькому.
Активно, не покладаючи рук, сьогодні із самого ранку трудяться двірники – вони розуміють, що посипані пішохідні зони – це гарантія безпечного руху людей, відсутність травматизму.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)