Неподалік Кропивницького почали розбирати залишки мосту перед капремонтом
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55092_1.jpg)
Біля села Обознівка на автодорозі М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам’янка, км 714, шляховики продовжують розбирати міст перед початком капітального ремонту. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг області.
«Цей міст був збудований ще в 1970-х роках минулого століття, відтоді тут проводили лише дрібні ремонти в рамках експлуатаційного утримання. Наразі вже зняли старе покриття, почали розбирати монолітну плиту перильне огородження, та тротуарні блоки. Водіїв просимо бути обережними в місці проведення робіт, оскільки на цьому відрізку дороги встановлений реверсний режим руху», - зазначили у Службі.
Як повідомлялося раніше, в межах Кіровоградської області дорогу М-12 Служба автомобільних доріг відновить по всій протяжності разом із усіма штучними спорудами. Автодорога М-12 є частиною дороги М-30, яка будується до 30-річчя незалежності України, її протяжність складе 1392,3 км – зі Стрия Львівської області до Ізвариного Луганської
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)