«Нас вчать завжди допомагати іншим, адже добро має властивість повертатися» (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9194_1.jpg)
Денис Коручек, Оля Несенко та Влад Москальов (на фото зліва направо) навчаються у кіровоградській школі №2. У п’ятницю, повертаючись з уроків, вони зробили те, на що наважиться не кожен дорослий – врятували на пожежі людину.
Раніше повідомлялося, що 16 березня вдень до служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в Кіровограді по вулиці Воронцовській горить приватний житловий будинок. На момент виникнення займання в будинку знаходилося троє людей. Загоряння виникло в коридорі, внаслідок чого 86-річна господарка, її зять та донька не могли самостійно залишити приміщення.
Про подію пожежно-рятувальну службу та медиків сповістила 16-річна Ольга Несенко, яка живе у сусідньому будинку. Разом з дівчиною свідками пожежі стали її одноліток Владислав Москальов та 15-річний Денис Коручек. Ще до приїзду рятувальників хлопці допомогли вибратися з будинку 61-річній доньці господарки.
Жінка кликала на допомогу та стукала у вікно. Підлітки розламали дерев’яний паркан та, наказавши відійти від вікна, вибили скло дошкою. Влад Москальов сказав постраждалій, щоб вибиралася з будинку. Через запаморочення жінка вже не реагувала на слова підлітка. Проте, вдихнувши свіжого повітря, відкрила очі. Тоді хлопець став на виступ перед будинком, перегнувся через віконну раму і намагався за руки витягнути її. Це вдалося лише з другої спроби, коли Владислав і Денис почали разом витягувати постраждалу з будинку. Опинившись на вулиці у шоковому стані, врятована благала про допомогу хворій матері та своєму чоловіку.
У цей момент на місце події прибули два відділення самостійної державної пожежної частини № 1 та підпорядкованої державної пожежної частини №5 та автобус газодимозахисної служби. Рятувальникам діти сказали про те, що в будинку залишаються двоє людей. В апаратах на стиснутому повітрі троє рятувальників СДПЧ-1 пройшли в задимлене приміщення та винесли господарку та її родича на подвір’я. Після цього приступили до гасіння пожежі та оперативно ліквідували її. Тим часом, медики надали першу медичну допомогу та з отруєнням чадним газом госпіталізували до реанімації третьої міської лікарні 86-річну господарку та її 61-річного зятя.
19 березня вранці власниця будинку померла у лікарні від отриманих ушкоджень. Причину пожежі наразі встановлюють фахівці.
А про вчинок своїх товаришів тепер знають усі учні ЗОШ №2. Владислав Москальов та Ольга Несенко розповідають, що вчителі та директор часто інструктують про дії у випадку пожежі та розповідають про хоробрих дітей, які врятували з вогню своїх батьків або молодших братиків та сестричок. Троє рятівників додають, що потрібно завжди допомагати іншим, адже добро має властивість повертатися.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)