Нарешті в Кіровоградській області від коронавірусу одужали перші хворі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51318_1.jpg)
На Кіровоградщині почали рахувати не тільки захворівших та померлих від COVID-19, а й почали видужувати від цього небезпечного вірусу, повідомляє FOTOINFORM.NET
"Четверо мешканців Кіровоградщини вилікувались від коронавірусу. Результати ПЛР-тестування підтвердили одужання у:
Жінки з с. Мар'ївка Компаніївського району та чоловіка з с. Паліївка Маловисківського району, які перебували на госпіталізації в обласній лікарні та будуть продовжувати лікування за основними захворюваннями.
Лікаря обласної лікарні, який незабаром повернеться до роботи.
Чоловіка з Кропивницького, який перебував на госпіталізації в Центральній міській лікарні в Кропивницькому.", - Про це повідомив у своєму телеграм-каналі голова ОДА Андрій Балонь.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)