Надішло повідомлення: В приміщенні одного із магазинів закладена вибухівка
![](http://fotoinform.net/uploads/news_5939_1.jpg)
Минулих вихідних до чергової частини Світловодського міського відділу міліції надійшло повідомлення від невідомого про те, що в приміщенні одного із магазинів закладено вибуховий пристрій. Про це інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у ВЗГ УМВС Кіровоградської області.
На місце події терміново прибула слідчо-оперативна група. Працівників закладу та присутніх було евакуйовано. У результаті обстеження приміщення вибухового пристрою не виявлено. Правоохоронці встановили особу «жартівника». Ним виявився місцевий житель, 1985 року народження. За даним фактом порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 259 ККУ (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності).
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)