Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

На Заваллівському кар’єрі проведено превентивний захід

Июнь 18, 2018 | Новини | Просмотров: 416 | Комментариев: 0

Управлінням Держпраці у Кіровоградській області проведено нараду з питань промислової безпеки та охороні праці на Заваллівському гранітному кар’єрі, що розробляє ТОВ «Чарнокіт».

У заході взяли участь в.о. завідувача сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Кіровоградській області Олександр Погорілий, заступник директора Сергій Матвєєв та начальники структурних підрозділів підприємства.

Присутнім надана інформація про стан виробничого травматизму на промислових підприємствах Кіровоградської області, ознайомлено з причинами нещасного випадку зі смертельним наслідком. Під час наради акцентовано увагу на персональній відповідальності посадових осіб та робітників за порушення вимог нормативних документів з охорони праці та створенню безпечних умов праці на кожному робочому місці.
Розглянуто питання експлуатації технологічних транспортних засобів відповідно до вимог «Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом» НПАОП 0.00-1.24-10.
Підприємство працює відповідно до погодженого плану розвитку гірничих робіт.

Довідка: ТОВ «Чарнокіт» проводить розробку Заваллівського та Савранського родовищ гранітів. Кар’єри підприємства знаходяться у Гайворонському районі Кіровоградської області біля с.Сальково.
Гірничі роботи ведуться кар’єрним способом з зовнішнім відвалоутворенням. Підприємство для видобутку оснащено єкскаватором ЕКГ-5 та автомобілями «БілАЗ».
 

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений