У зв'язку з відключеннями електроенергії для сталої роботи сайту потребуємо допомоги - ДОНАТАМИ - натиснути тут -
                                                                        

На вокзалах Одеської залізниці вдосконалюють умови для інвалідів

Жовтень 19, 2015 | Новини | Переглядів: 608 | Коментарі: 0

В Одеській залізниці уважно стежать за належним обслуговуванням людей з інвалідністю та інших маломобільних верст населення.

У липні-серпні 2015 року за участю представників громадських організацій інвалідів та Укртрансінспекції було проведено аудит вокзальних комплексів залізниці на предмет визначення стану доступності для осіб з інвалідністю. За результатами аудиту розроблено відповідний план заходів щодо усунення виявлених недоліків. Відповідно до нього, проведені наступні роботи. На вокзалі ст. Черкаси встановлені поручні в туалеті для інвалідів, доповнена візуальна інформація. На вокзалі ст. Помічна на всіх сходах пішохідного мосту встановлено додаткові кутники в конструкціях направляючих для візків. На вокзалі ст. Олександрія для інвалідів з вадами зору проведено розмітку жовтою фарбою країв платформ та сходів центрального входу вокзалу. На вокзалі ст. Первомайськ-на-Бузі встановлено дворівневий поручень зі сторони перону на вході в вокзал, доопрацьовано приміщення платного туалету, оновлено візуальну інформацію.

Крім цього, до кінця 2015 року планується встановити звуковий пристрій «Метроном» для осіб з вадами зору на вокзалі ст. Знам’янка, нанести гумові гальмівні смужки на пандусі з боку Старосінної площі на пасажирському вокзалі Одеса-Головна та провести низку заходів на вокзалі ст. Первомайськ-на-Бузі.

Зазначимо, що протягом поточного року проведено значну роботу для комфортного знаходження інвалідів на вокзалах, станціях та поїздах залізниці.

Для зручної посадки/висадки інвалідів у поїзда на пасажирських вокзалах придбано механічні підйомники (Херсон, Миколаїв, ім. Т.Шевченка) та мобільний пандус (Одеса-Головна).
На пасажирських вокзалах Миколаїв, ім. Т.Шевченка для зручного користування пасажирів з порушенням опорно-рухового апарату встановлено поручні на всіх пандусах, для осіб з вадами зору облаштовано центральні входи вокзалів спеціальними орієнтирами (звуковими маячками). Виділені місця для відпочинку інвалідів на 13 станціях Шевченківської дирекції залізничних перевезень. Обладнані пандуси з поручнями на ст. Туркули, ст. Блакитне Херсонської дирекції залізничних перевезень.

Штабні вагони усіх поїздів формування залізниці забезпечено салонними інвалідними візками, для цього придбано та передано на баланс відповідних депо і дільниць інвалідні візки у кількості 31 шт.
Наразі питанню доступності залізничного транспорту для осіб з обмеженими фізичними можливостями на об’єктах залізниці приділяється постійна увага. Вже сформовано узагальнені по залізниці «Пропозиції до Програми «2016 рік – Рік належних умов для доступу маломобільних пасажирів до об’єктів залізничного транспорту», із урахуванням виконання переважної більшості заходів у першому півріччі 2016 року.

Роботи продовжуються. Враховуючи важливе соціальне значення, дане питання знаходиться на контролі керівництва залізниці.

Прес-центр Одеської залізниці
 


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool