На святого Миколая ПриватБанк відкрив фабрику магічних листівок
![](http://fotoinform.net/uploads/news_40656_1.jpg)
З 19 грудня усі користувачі мобільного додатка Privat24 можуть обмінюватися стильними листівками з грошовими подарунками. Усе, що потрібно, – перейти в меню «Листівки» та ввести номер телефону отримувача.
«Щодня тисячі українців дарують гроші своїм близьким, друзям, колегам, – говорить маркетинг-директор ПриватБанку Микола Щербина. – Але як зробити такий подарунок зручно, красиво, святково? Прикріпити гроші скріпкою до листівки чи покласти готівку в конверт – віє минулим століттям, та й кеш – це не дуже гігієнічно. Просто переказати з картки на картку – якось не святково, до того ж незрозуміло, коли робити переказ: до привітання, під час святкування чи після нього. Сервіс «Листівка» вирішує цю проблему раз і назавжди».
Скористатися сервісом можна в меню «Листівка» в додатку Privat24 – ввести номер телефону людини, додати вітання та надіслати. Одержувач миттєво отримає листівку в Privat24, обере картку для отримання та із задоволенням прочитає щирі вітання.
Для тих же, хто збирається на святкування та хоче особисто вручити щось незвичайне, ПриватБанк розробив набір наліпок з QR-кодом. Спочатку скануєте код та додаєте подарунок для людини за номером її телефону. Потім просто клеїте наліпку з кодом на букет квітів, листівку, щоденник, повітряну кульку або коробку цукерок. Щойно людина саме з цим номером відсканує код, зможе отримати подарунок, що ви підготували, – як на відео.
Роздрукувати магічні наліпки можна самостійно на сторінці «іЛистівки» ilystivka.pb.ua. ПриватБанк дарує дизайн та QR-коди усім охочим. Та запрошує до співпраці видавництва й друкарні. Вони також можуть скористатися готовим дизайном або додати код до будь-якої своєї продукції безкоштовно.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)