На Кіровоградщині знищили 13 вибухонебезпечних предметів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51609_1.jpg)
18 травня фахівцями групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Кіровоградській області було проведено знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулої війни, що були виявлені громадянами під час земляних робіт у Вільшанському та Новоархангельському районах.
Всього було знешкоджено 13 одиниць мінометних мін калібру 50 мм.
Дані вибухонебезпечні предмети знешкоджені шляхом підриву у спеціально визначеному кар’єрі.
Шановні громадяни! Якщо ви знайшли невідомий предмет, то одразу ж сповістіть про це за номерами «101» або «102». Ні в якому разі не торкайтеся його! Будьте відповідальні – не залишайте міце знахідки до прибуття фахівців, адже така необачність може закінчитися трагедією для інших людей.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)