На Кіровоградщині знешкодили гранату часів Другої світової війни
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33028_1.jpg)
20 вересня сапери групи піротехнічних робіт проводили роботи зі знищення застарілого боєприпасу, виявленого на території присадибної ділянки по вул.Кременчуцькій у м.Олександрії.
Про це FOTOINFORM.NET повідомили у прес-службі У ДСНС в області
Повідомлення про знахідку надійшло від чергового Олександрійського відділу Національної поліції. Під час виїзду на місце події фахівці піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС в області підтвердили, що знахідка є гранатою Ф-1 та належить до часів Другої світової війни. Після обстеження території з міношукачем інших вибухонебезпечних предметів не виявлено. Знайдену гранату сапери ДСНС вилучили та знешкодили.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)