На Кіровоградщині знайшли зниклу пенсіонерку
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57078_1.jpg)
12 лютого рятувальники 13 ДПРЧ смт Голованівськ та 14 ДПРП смт Побузьке Голованівського району залучались для надання допомоги поліції у пошуках жительки Побузького 1946 р.н., яка зникла 10 лютого 2022 року.
Бійці ДСНС разом зі співробітниками поліції, розбившись на групи, оглянули територію селища та околиці. Жінку знайшли рятувальники з поліцейськими між смт Побужжя Голованівського району та с. Довга Пристань Первомайського району Миколаївської області і передали працівникам швидкої медичної допомоги.
ГУ ДСНС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)