На Кіровоградщині зловмисник вчинив розбійний напад на пенсіонерку
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32403_1.jpg)
24-річний чоловік вже має судимості за аналогічні злочини. Цього разу нападник обрав 85-річну пенсіонерку, у якої планував знайти заощадження. Натомість «здобув» лише 115 гривень, болгарку та можливість отримати тривалий тюремний строк.
Пригода сталася вночі 3 серпня в одному з сіл Новоархангельського району. Зловмисник вдерся до хатини, в якій мешкала бабуся, близько першої години ночі.
Аби жінка не бачила його обличчя, прикрив скатертиною телевізор, і у пітьмі взявся знущатися над жертвою. Через поважний вік потерпіла не могла чинити опору, а тому нападник прив’язав її до ліжка мотузкою для білизни та почав вимагати гроші.
Після довгих пошуків у будинку знайшлися 150 гривень та будівельний реманент. Взявши все, що «дісталося», чоловік зник, а налякана і побита бабуся дочекалася ранку, поки до неї не зайшла онука.
«На місце пригоди було негайно викликано слідчо-оперативну групу. Оперативники разом із дільничним взялися до пошуків підозрюваного, а наприкінці дня затримали його у сусідньому населеному пункті. Отримані гроші нападник витратив на алкоголь. Продавати чужу болгарку не поспішав, боячись, що тим і викаже свою причетність до скоєного злочину. Врешті в момент затримання речовий доказ був при ньому», – розповідає начальник Новоархангельського відділення поліції Ярослав Корецький.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України «Розбій». За ці дії зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.
Сектор комунікації поліції Кіровоградської області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)