На Кіровоградщині здійснили профілактичне відпрацювання житлового сектору (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44826_1.jpg)
3 серпня працівники підпорядкованих підрозділів Управління ДСНС в області здійснили профілактичне відпрацювання житлового сектору в смт Компаніївка, смт Вільшанка та м. Новомиргород щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Це питання, незалежно від пори року, завжди залишається актуальним.
Спілкуючись із громадянами, рятувальники розповіли про ситуацію з пожежами та іншими надзвичайними подіями, які виникали в районі з початку поточного року.
Наголосили на тому, що найбільше викликів до Служби порятунку надходить саме у зв’язку з порушеннями правил пожежної і техногенної безпеки.
Під час рейду рятувальники нагадали основні вимоги пожежної безпеки при користуванні електричними приладами, газовим обладнанням, відкритим вогнем, порадили, до яких служб необхідно звертатися, якщо виникає аварійна ситуація, та роздали застережні листівки.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)