На Кіровоградщині збільшилась кількість звернень громадян до Міндоходів області
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16461_1.jpg)
За повідомленням відділу обслуговування платників податків Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області, з початку року до територіальних органів Міндоходів області від громадян надійшло 124 письмові звернення
На особистому прийомі посадовими особами прийнято 214 жителів Кіровоградщини.
Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість звернень збільшилась на 15 %, що свідчить про довіру громадян до територіальних органів Міндоходів області. Всі відповіді на запитання заявників надані в установлені законом терміни.
Нагадуємо, що права громадян на звернення регулюється ст. 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян». Кожен може направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади та посадових і службових осіб з метою роз’яснення прав і законних інтересів.
Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)