На Кіровоградщині завершилась імунізації диких тварин проти сказу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60981_1.jpg)
В області завершилася кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу
Для проведення антирабічної кампанії було сформовано 108 бригад, до яких ввійшли ветеринарні спеціалісти Держпродспоживслужби області, представники органів місцевого самоврядування, мисливських і лісових господарств.
Шляхом наземного розподілу розповсюджено 48850 принад виробництва ТОВ«Укрветпромпостач» на загальній площі 1954км2. Розкладали приманки з вакциною вручну на території с/г угідь, узліссях, обабіч доріг та вздовж річок.
За період повномасштабного вторгнення кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу відбулася вперше. Її ефективність була доведена в попередні роки проведення, коли для розповсюдження брикетів з вакциною використовували авіаційний транспорт, адже тоді кількість випадків захворювання тварин на сказ значно зменшувалася. Тож поновлення проведення імунізації сприятиме забезпеченню епізоотичного благополуччя області.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)