На Кіровоградщині загасили п`ять пожеж
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60108_1.jpg)
Протягом доби, що минула, пожежно-рятувальні підрозділи ГУ ДСНС в області загасили 5 пожеж різного характеру.
Так, пожежно-рятувальні підрозділи області загасили чотири пожежі сухої рослинності та сміття на відкритій території: біля с. Степове Долинської територіальної громади - 300 м2 сухої трави, вул. Західна с. Нове м. Кропивницький - 6 м2 сухої трави та сміття, смт Новгородка - 0,8 га очерету та с. Новий Стародуб Петрівської територіальної громади - 400 м2 сміття.
Крім того, 4 червня о 19:14 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вул. Водолазка с. Мануйлівка Маловисківської територіальної громади. Там виникло загорання 2 м2 приладів в приватному житловому будинку, яке о 20:00 було ліквідовано маловисківськими рятувальниками.
Загиблих та травмованих на пожежах немає.
Причини пожеж встановлюють фахівці.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)