На Кіровоградщині за добу втопилися двоє людей
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55375_1.jpg)
26 червня о 20:45 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що потрібна допомога по вилученню тіла громадянина, виявленого у річці Велика Вись с. Вукитичеве Надлацької СТГ. Рятувальники 31-ї ДПРЧ смт Новоархангельськ вилучили тіло на берег.
Особа загиблого встановлюється.
27 червня о 06:20 надійшло повідомлення про необхідність вилучення тіла підлітка 2003 р.н. зі ставка біля с. Суходільці Долинської МТГ. Рятувальники 20-ї ДПРЧ м. Долинська вилучили тіло хлопця.
Обставини обох подій з’ясовуються.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)