На Кіровоградщині за добу виникло дві пожежі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60051_1.jpg)
Впродовж минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області двічі залучались на гасіння пожеж.
Так, о 15:23 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вул. Світанковій м. Новоукраїнка. На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу горіло 20 м2 речей домашнього вжитку у приватному житловому будинку. О 17:00 пожежу приборкали бійці19-ї пожежно-рятувальної частини. Залучались 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.
О 19:01 надійшло повідомлення про пожежу на вул. Капустяного с. Івангород Олександрівської громади Кропивницького району. На місці події з’ясувалося, що горить 0,15 тонни соломи, 24 м2 перекриття і покрівлі господарчої будівлі на території приватного домоволодіння. Бійці 29-ї пожежно-рятувальної частини ліквідували займання о 21:08. Залучались 4 чоловіка особового складу та 1 одиниця техніки.
В обох випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж з’ясовуються.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)