На Кіровоградщині за добу виникло 3 пожежі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49096_1.jpg)
Протягом доби 17 липня на території Кіровоградщини виникло 3 пожежі на відкритих територіях.
Так, рятувальники 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Олександрівка залучались на гасіння пожежі 1,5 га пожнивних залишків на полі поблизу с. Нижні Верещаки Олександрівського району, вогнеборці 34-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Смоліне приборкали займання 70 м2 сухої трави та сміття на відкритій території поблизу населеного пункту, а бійці 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький загасили пожежу 0,5 м2 пластикового контейнера та сміття в ньому по вул. В. Перспективна в обласному центрі.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)