На Кіровоградщині за добу виникло 2 пожежі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53469_1.jpg)
Минулої доби вогнеборці Кіровоградської області загасили 2 пожежі.
Так, 6 грудня о 10:28 Служби порятунку на номер «101» надійшло повідомлення про задимлення у підвальному приміщенні господарчої будівлі на території приватного домоволодіння по вул. Адамівська смт Олександрівка.
Як з’ясувалось, там виникло займання 4 м2 речей домашнього вжитку. Бійці 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Олександрівка об 11:23 локалізували та о 12:06 – ліквідували пожежу.
О 16:00 виникла пожежа сміття на відкритій території у с. Велика Северинка Кропивницького району. О 16:37 рятувальники 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький локалізували пожежу на площі 15 м2 та о 16:58 – ліквідували.
В обох випадках травмованих чи загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці.
У ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)