На Кіровоградщині з водойм дістали двох потопельників (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60404_1.jpg)
До Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у ставку м. Знам’янка Кропивницького району виявлено тіло загиблої жінки.
Водолазно-рятувальною групою аварійно-рятувального загону спеціального призначення та особовим складом 18-ї пожежно-рятувальної частини м. Знам’янка тіло небіжчиці вилучено з водойми та транспортовано до берега. Нею виявилась місцева жителька 1990 р.н.
О 16:01 надійшло повідомлення про загибель людини на Голубому озері с. Вільне Світловодської громади Олександрійського району. Фахівці водолазного відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення разом із рятувальниками 17-ї пожежно-рятувальної частини м. Світловодськ дістали тіло загиблого чоловіка. Ним виявився житель селища Павлиш Онуфріївської громади 1987 р.н.
Причини смерті обох загиблих та обставини подій встановлюються.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)