На Кіровоградщині вже є перші хворі на грип
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50643_1.jpg)
В області лабораторно підтверджено циркуляцію сезонного вірусу грипу А.
Захворіла 19-річна мешканка м. Кропивницького, у якої підтверджено сезонний грип А.При епідеміологічному розслідуванні було встановлено, що молода жінка не щеплена від грипу.Епідемічна ситуація у Кіровоградській області з ГРВІ та грипу на 3 тижні 2020 року відносно спокійна. Захворюваність не перевищує значення епідемічного порогу, та становить мінус 30,2% до значення епідпорогу. З приводу ГРВІ за медичною допомогою в заклади охорони здоров’я області звернулось 3066осіб, з них 61% діти.Всього на Кіровоградщині щеплено проти грипу 5 443 особи, з них майже 400 дітей віком від 6 місяців до 5 років та 1900 медичних працівників.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)