На Кіровоградщині врятували життя 3 рибалкам (фото)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_14333_1.jpg)
7 березня о 13:15 в смт Знам’янка Друга на місцевому ставку внаслідок необережного поводження на тонкій кризі потребували допомоги троє рибалок: за мить через необережний крок у воді опинився 29-річний чоловік, на допомогу йому поспішив 76-річний рибалка, але намагаючись його витягнути теж опинився у воді
На щастя, неподалік знаходився ще один любитель підлідного лову, який був на гумовому човні – чоловік підплив і обережно затягнув у човен молодика, а другого, щоб плавзасіб не перекинувся, тримав за одяг. Все це дійство помітив ще один рибалка і викликав Службу порятунку - особовим складом державної пожежно-рятувальної частини №18 м.Знам’янка за допомогою човна та рятувального обладнання надано допомогу постраждалим. 76-річного рибалку, який знаходився у крижаній воді, каретою швидкої з діагнозом «переохолодження» направлено до лікарні, двоє інших - від госпіталізації відмовилися.
Прес-служба Управління ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)