На Кіровоградщині вогнеборці 6 разів долали пожежі на відкритих ділянках
![](http://fotoinform.net/uploads/news_44944_1.jpg)
Протягом минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області 6 разів виїздили на гасіння загорянь рослинності, сміття та вугільного пилу.
Так, загоряння виникали двічі у м. Олександрія (смт Олександрійське 700 м2 вугільного пилу та вул. Франка – 30 м2 трави та сміття).
По одному випадку подібних пожеж сталось у м. Світловодськ (смт Власівка – 300 м2 очерету), Олександрівському районі (с. Ясинове – 2 га пожнивних залишків на полі), Бобринецькому районі (с. Златопілля – 300 м2 очерету) та смт Новоархангельськ (вул. Садова – 10 м2 сухої трави).
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)