На Кіровоградщині водоканал отримав ще чотири генератори (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59209_1.jpg)
Ще чотири генератори отримало від закордонних партнерів ОКВП «Дніпро-Кіровоград»
Вкотре допоміг водоканалам області дитячий фонд ООН - UNICEF.
Як повідомив очільник ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олександр Пісний, ці чотири генератори встановлять на насосних станціях у Смоліному, Знам‘янці, Олександрії та Світловодську.
Нагадаємо, це вже не перша допомога цих партнерів підприємства. Раніше дитячий фонд ООН UNICEF двічі передавав водопостачальникам генератори, більшість з яких вже працюють на підвищувальних і каналізаційних станціях підприємства, а також на альтернативних джерелах водопостачання - свердловинах, з яких у випадку блекауту і зупинки водогону отримуватимуть воду жителі області.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)