На Кіровоградщині виникло три пожежі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50256_1.jpg)
Минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області загасили 3 займання у житловому секторі та за його межами.
Так, 26 жовтня о 10:10 бійці 19-ї ДПРЧ м. Новоукраїнка залучались на гасіння пожежі 200 м2 сухої трави на відкритій території поблизу райцентру.
27 листопада о 01:07 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу по вул. Златопільська м. Новомиргород. Як з’ясувалось на місці події, зайнялось 2 м3 дров у господарчій споруді на території приватного домоволодіння. Рятувальники 25-ї ДПРЧ о 01:35 локалізували та о 02:00 ліквідували пожежу.
О 03:54 стало відомо про пожежу 24 м2 покрівлі господарчої споруди на території приватного домоволодіння по вул. Жовтнева с. Іскрівка Петрівського району. О 05:30 вогнеборці 32-ї ДПРЧ смт Петрове локалізували та о 06:05 ліквідували пожежу.
В усіх випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахівці.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)