На Кіровоградщині виникло дві пожежі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_60308_1.jpg)
Впродовж минулої доби пожежно-рятувальні підрозділи Кіровоградської області двічі залучались на гасіння пожеж.
Так, 1 липня о 16:55 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вул. 6-го Грудня м. Олександрія. На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу на першому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку горіло 2 м² сміття у сміттєпроводі. О 17:27 рятувальники 11-ї пожежно-рятувальної частини приборкали займання.
О 18:26 маловисківські рятувальники залучались на гасіння займання 50 м² сміття на відкритій території за межами с. Березівка Смолінської громади Новоукраїнського району.
В обох випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж з’ясовуються.
Пресслужба ГУ ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)