На Кіровоградщині вилучили рейсовий автобус з пасажирами зі снігового замету
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29740_1.jpg)
26 січня до Служби порятунку «101» звернувся водій автобуса «ПАЗ 3205», який потребував допомоги по вилученню транспортного засобу зі снігового замету.
О 6:30 автобус сполученням «Криничне-Кіровоград» з шістьма пасажирами вирушив з Устинівки у напрямку обласного центру та за 2 км від райцентру потрапив у сніговий перемет.
Рятувальники 22-ї державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС в області одразу ж, щойно отримали повідомлення, виїхали на допомогу та відбуксирували автобус до місця, звідки той уже продовжив рух самостійно.
Того ж дня об 11:47 у сніговий замет по вулиці Об’їзній у селищі Устинівка потрапив легковий автомобіль. Водій після невдалих спроб вибратись зі снігової пастки зателефонував до пожежно-рятувальної служби та отримав необхідну допомогу.
У ДСНС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)