На Кіровоградщині вилучили арсенал зброї та боєприпасів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_27416_1.jpg)
Заборонені предмети було виявлено та вилучено в домоволодінні родички 35-річного підозрюваного. Чоловік зберігав їх під ліжком, в одній з житлових кімнат, на шафі та в гаражі.
За ці дії йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Оперативна інформація про те, що житель одного з сіл Добровеличківського району з незрозумілою метою утримує вдома предмети, схожі на зброю та вибухівку, надійшла до правоохоронних органів наприкінці минулого тижня.
14 серпня працівникам Добровеличківського районного відділу міліції спільно з працівниками Служби безпеки України було проведено санкціонований обшук приміщення, під час якого інформація знайшла своє підтвердження.
Серед особистих речей, в одній з житлових кімнат, було виявлено та вилучено предмети, зовні схожі на набої калібру 7.62, у кількості 106 одиниць, карабін Мосіна, часів Великої Вітчизняної війни, два металевих циліндри, схожих на РГД та дві металеві ємності з написом «електродетонатор», по 3 металевих циліндри, схожих на корпус від гранат РГД та Ф-1, 60 набоїв різних калібрів, - розповів т.в.о. заступника начальника УМВС в Кіровоградській області Олександр Скляревський.Вилучене направлено для проведення експертизи.
У Кіровограді буде розпочато попередній продаж квитків
В даний час особі повідомлено про підозру у скоєнні правопорушення передбаченого частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». За ці дії законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
Прес-служба УМВС в Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)