На Кіровоградщині відбулося відпрацювання житлового сектору (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59806_1.jpg)
Співробітники Олександрійського районного управління ГУ ДСНС у Кіровоградській області провели профілактичне відпрацювання житлового сектору у громадах району.
Жителям Олександрійщини нагадали про необхідність реагувати на сигнали повітряної тривоги та розповіли про те, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Також рятувальники нагадали правила пожежної безпеки у побуті і в екосистемі, наголосивши на необхідності подбати про безпеку дітей.
Крім того, надзвичайники наголосили, що в умовах війни не варто влаштовувати відпочинок чи прогулянки у лісі, оскільки можна натрапити на боєприпас або його уламок.
У ході роз’яснювальної роботи рятувальники розповсюдили серед населення листівки із застереженням та рекомендували у разі будь-якої надзвичайної події телефонувати до Служби порятунку за номером “101”.
ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)