На Кіровоградщині відбулись навчання обласного загону швидкого реагування
![](http://fotoinform.net/uploads/news_32077_1.jpg)
10 липня на базі навчально-тренувального центру Кіровоградської льотної академії НАУ у с.Дмитрівка Знам’янського району відбулись спільні навчання обласного загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста та Управління ДСНС у Кіровоградській області.
Програмою навчань було передбачено відпрацювання спільних дій під час ліквідації різних надзвичайних подій та ситуацій. Зокрема порядок дій під час пожежі, надання першої долікарської допомоги, транспортування постраждалих з приміщень, можливість залучення собак до пошуку й порятунку людей з-під завалів.
На думку організаторів, мети навчань було досягнуто, усі учасники успішно впорались з виконанням поставлених завдань.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)